tahminhesap.com Hakkında


Yayın hayatına 2015 genel seçim simülasyon uygulamasıyla başlayan tahminhesap.com ilk yayına başladığı günden itibaren ziyaretçilerin yoğun ilgisiyle karşılaşmış ve kısa sürede seçimle ilgili en çok aranan sitelerden bir tanesi olmuştur.

Sitemizin başarısı 7 Haziran ve 1 Kasım 2015 genel seçimlerini en yüksek başarıyla tahmin eden (modelimiz 7 Haziran seçimlerinde 550 vekilin 518'ini, 1 Kasım seçimlerindeyse 534'ünü adıyla sanıyla doğru olarak tahmin etmiştir) seçim simülasyon modellerine sahip olmasından dolayı ayrıca tescil edilmiştir.

Gösterdiğiniz yoğun ilgi ve sizlerden aldığımız destekle sitemizi simülasyon mödüllerimizin yanısıra diğer web tabanlı hesaplama uygulmamalarının da yer aldığı bir siteye dönüştürdük. Bu çerçevede başlangıçta tahminettik.com olan sitemizin adresini de mevcut site içeriğimizle daha uyumlu olacak şekilde tahminhesap.com olarak değiştirdik.

Yenilenmiş arayüzümüzle birlikte güncellenmiş ve geliştirilmiş seçim simülasyon mödüllerimizin yanı sıra çeşitli hesaplama uygulamalarını da hizmetinize sunuyoruz. Kısa süre içerisinde ve sizlerden gelen talepler doğrultusunda başka tahmin ve hesaplama mödüllerini de sitemize ekleyerek sitemizin içeriğini daha da zenginleştirmeyi hedefliyoruz.


Vizyonumuz

Vizyonumuz kullanıcılarımıza kolay anlaşılır ve mümkün olduğu ölçüde hızlı çalışan web tabanlı uygulama hizmetleri sunarak Türk internet kullanıcılarının en çok tercih ettiği hesap kitap sitesi olmaktır.


Misyonumuz

Misyonumuz ziyaretçilerimizin talepleri doğrultusunda site içeriğimizi her geçen gün hızlı çalışan, kullanıcı dostu arayüze sahip olan ve excel dosyası veya yazıcı çıktısı şeklinde sonuçların kullanışlı bir halde ziyaretçilerimiz tarafından kayıt altına alınabildiği yeni web tabanlı uygulama mödülleri ekleyerek geliştirmektir.


Hedeflerimiz

Sitemiz daha önce birincil hedef olarak belirlediğimiz ayda en az 100.000 kişinin ziyaret ettiği bir site haline gelmeyi başarmış durumdadır. Yeni hedefimizi ayda en az 1.000.000 kişinin ziyaret ettiği bir site haline gelmek olarak belirlemiş bulunmaktayız. Bu hedef doğrultusunda siz değerli kullanıcılarımızdan gelen talep ve değerlendirmeler bizim için büyük önem taşımaktadır. İletişim sayfamız aracılığıyla bizlere her konuda görüş, öneri, değerlendirme ve taleplerinizi iletebilirsiniz.